Flou

Milníkem v historii prodeje moderních postelí byl rok 1978, kdy byla založena společnost Flou. Ta se pustila do inovace v ložnicích a vytvořila novou "kulturu spaní". Bylo to v období velkých sociálních změn - více žen začalo chodit do práce, domácnosti potřebovaly multifunkční prostory. Ložnice se stala dynamičtější místností, u postelí se upustilo od tradičního bílého vzhledu a začaly se používat barvy.

Společnost Flou v té době vytvořila postel Nathalii, navrženou Vicem Magistrettim. Nejen, že měla novodobý vzhled, ale byla také velmi praktická. Nyní považována za matku všech moderních textilních postelí, které se staly samostatným odvětvím nábytku se stálým místem na trhu – měkké, čalouněné, se smínatelnými pratelnými potahy. Prostěradla a přehozy byly nahrazeny barevnými prošívanými peřinami. Firma Flou se posunula dopředu a její stálé zlepšování v estetice a funkčnosti jde ruku v ruce s inovací v oblasti materiálů, technologií a racionalizace výrobních procesů. Filozofie společnosti zůstává stále stejná – vyrábět skvělé postele, navržené tak, aby nabízely pohodlnost, funkčnost a kvalitu.

Nyní společnost Flou vyrábí více než 50 různých postelí, od jednolůžka po "king-size" postele, od pohovek po gauče. Tyto produkty jsou vyráběny z látky, dřeva, kůže, usně a dalších materiálů. Společnost vyrábí také příslušenství k postelím – matrace, polštáře, podpěry matrací, přehozy, prošívané přehozy, které jsou dostupné v široké řadě barev a vzorů. Kolekce jsou každý rok posuzovány a doplňovány. Rozšiřují se o doplňky k nábytku – šuplíky, noční stolky, příležitostný nábytek, stoly, křesla, zrcadla, lampy a knihovny. Nyní je kolekce doplněna a obohacena o neobvyklé skříně z řady Guardaroba. Některé dveře u těchto skříní kopírují "textilní duši" společnosti. Díky tomuto inovativnímu konceptu je firma Flou schopna ztvárnit "kulturu spaní". Nyní je vedoucí společností na trhu v této oblasti a je považována za specialistu od postelí až po kompletní ložnice.

ZBOŽÍ TÉTO ZNAČKY JE JIŽ POUZE VE VÝPRODEJI – OBJEDNAT LZE POUZE SKLADOVÉ POLOŽKY, NIKOLIV NOVÉ ZBOŽÍ.

https://www.flou.it/it/

Produkty této značky najdete pouze v našich showroomech. Přijďte nás navštívit:


Showroomy

Showroom Pavilon

Showroom Pavilon

Vinohradská 50, 120 00, Praha 2 Vinohrady

Tel.: 286 017 701-705

Mobil: 733 618 995-996

E-mail: pavilon@stockist.cz

 

Otevírací doba:
Po - Pá: 10:00 - 18:00

Více informací
Sklad Stockist

Sklad Stockist

Logistický areál P3, Veselská 699, 199 00, Praha 9 Letňany

Možnost prohlídky nebo vyzvednutí zboží po předchozí domluvě na showroomu.

Více informací
Sídlo společnosti ACTIVA

Sídlo společnosti ACTIVA

Veselská 686, 199 00, Praha 9 Letňany

Pouze sídlo společnosti ACTIVA, není zde showroom, výdejní místo ani sklad.

Více informací