Lightyears (Republic of Fritz Hansen)

Od roku 2015 se Lightyears stala součástí společnosti Republic of Fritz Hansen a převzala také její název. Světlo dává život, ať už se jedná o život v širším slova smyslu nebo život v našich domovech. Takže je přirozené mít přísné požadavky na lampy, které osvětlují naše okolí. Vždy by mělo fungovat jasné propojení mezi formou a funkcí lampy. Lampa by především měla zajišťovat funkční osvětlení, ale zároveň nabízet estetický zážitek, ať už svítí nebo je vypnutá. Toto je klíčová filozofie společnosti Lightyears. Pojem inovace nejlépe charakterizuje celou tuto organizaci. Odhodlání a schopnost zrealizovat ty nejlepší nápady pramení z cíle rozšířit vnímání funkčního a estetického osvětlení.

Lightyears usilovně pracuje na vývoji takových svítidel, která nastolí nový standard designu a kvality. Spolupracuje s nejlepšími vizionářskými architekty a návrháři. Každá lampa je produktem úzké spolupráce mezi tvůrcem a výrobou. Kombinace pokrokové a nadčasové estetiky je zlatou nití, která se táhne všemi produktovými sériemi, které jsou hmatatelně vyjádřené pomocí funkčního designu a rafinované technologie osvětlení. Sortiment Lightyears tak představuje nový a průkopnický řád moderního designu a kvalitního osvětlení.

Společnost Lightyears usiluje o to, aby se stala předním skandinávským dodavatelem moderního designového osvětlení. Lightyears vyvíjí a prodává unikátní lampy pro zákazníky, kteří dokážou ocenit design a kvalitu. Jejich lampy jsou spojením kvality, povrchové úpravy a optimálního osvětlení. Nejdůležitějším požadavkem je spojení formy a funkce. Každý jednotlivý detail musí mít svůj konkrétní účel a neexistovat čistě kvůli designu samotnému.

https://fritzhansen.com/

Kategorie, ve kterých se nachází produkty značky Lightyears (Republic of Fritz Hansen)

Celkem zbývá 9