Audo CPH (Menu)

Dánská společnost Audo Copenhagen vznikla roku 2023 spojením značek Menu, Audo a by Lassen. Odráží stoletou tradici dánského designu, ale i moderní globální pohled, který se neustále rozšiřuje a vyvíjí. Nábytek, osvětlení i doplňky se zaměřují na detail a jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů.

Estetická filozofie Audo Copenhagen byla vytvořena jemným minimalismem, který se vyznačuje čistými liniemi, klidem, jemnou silou, zemitými tóny a přírodními materiály vytvořenými s maximálním respektem. Jemný minimalismus podporuje kreativní rozjímání a harmonii. Přizpůsobuje se různým architektonickým stylům, je vhodný pro rezidenční i komerční použití a má nadčasový význam, který znamená, že produkty Audo lze používat po desetiletí a přestěhovat se do nových domovů a do nových kreativních kapitol života.

Jméno odráží úzké spojení s Audo House, jedinečným konceptem v Kodani, který byl otevřen v roce 2019 a mistrně spojuje co-workingové a eventové prostory, kavárnu, restauraci a koncept shop, stejně jako exkluzivní rezidenci v jediné komunitní budově. Dnes se showroom a sídlo společnosti Audo Copenhagen nachází v této přepracované historické budově.

Tip: Maintenance

https://audocph.com/

Produkty značky Audo CPH (Menu) naleznete v těchto kategoriích:

Celkem zbývá 45