Tommy Hyldahl & Nicolaj Nøddesbo

Tommy Hyldahl a Nicolaj Nøddesbo jsou oba produktoví designéři, kteří rádi pracují s přírodními materiály. Tommy Hyldahl je také zakladatelem značek Norr11 a 101 Copenhagen, kde se podílí na kreativním řízení společnosti.

Tommy Hyldahl

Tommy Hyldahl je produktový designér pocházející z dánské Kodaně. Je zakladatelem a také partnerem značek Norr11 a 101 Copenhagen, kde se podílí na kreativním řízení společnosti. Zaměřuje se na navrhování bytových doplňků a řešení osvětlení pro skandinávské bydlení. Zpracovává přírodní materiály a vytváří produkty, které vyjadřují krásu, jemnost a eleganci. Design zakládá na kvalitě a poctivosti materiálů. Snaží se propojit svou vášeň pro tradici skandinávského designu s japonskou jednoduchostí a etnickými detaily, které zaručují nadčasovost.

Nicolaj Nøddesbo

Nicolaj Nøddesbo je produktový designér pocházející z dánské Kodaně. Vystudoval Aarhus School of Architecture a poté roku 2017 nastoupil do designérského týmu dánské společnosti 101 Copenhagen. Jeho produkty se vyznačují nadčasovostí včetně inovativních světelných řešení. Usiluje o funkční design s charakterem, zaměřením na materialitu a hmatatelnost.

Kategorie, ve kterých se nachází produkty designera Tommy Hyldahl & Nicolaj Nøddesbo