Znovuotevření showroomu v Letňanech
Kompletně v novém designu se slevou na vše
Showroom znovu otevře své dveře v pondělí 24.3.2025 v běžné otevírací době. V návaznosti na tuto událost bude probíhat i týden otevřených dveří ve Stockist, kdy vás rádi přivítáme skleničkou vychlazného Prosecca a nabídneme 10% slevu na veškeré vystavené zboží, a to i na již zlevněné.
Těšit se můžete na zcela nové CENTRUM ZAHRADNÍHO NÁBYTKU nabité novými i ikonickými kolekcemi od značky Hay, &Tradition, Houe, Carl Hansen, Gubi, Vipp nebo třeba Cane-Line.
Nezapomeňte omrknout i obměněnou expozici belgické značky ETHNICRAFT*, kterou jsme doplnili o jarní novinky z venkovního i interiérového odvětví.
Také OUTLET jsme doplnili o nové designové kousky s neodolatelnými sníženými cenami až o 60%. Jedná se o produkty jak zcela nové, vyřazené z aktuálních kolekcí, tak produkty, které např. byly vystaveny na showroomu či mají drobné nedostatky.
Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru a samozřejmě pohodlného bezplatného parkování. Platba je možná jak v hotovosti, tak kartou. Nechybí ani možnost konzultací a individuálních objednávek.
Zastavit se můžete od pondělí do čtvrtka od 10.00 do 17.00 a v pátek do 16.00 hodin.
S přípravou na novou sezónu jsme neotáleli ani na showroomu pavilon. Také v Karlíně jsme připravili expozici zahradního nábytku, kde nesmí chybět nejen ostřílené bestsellery, ale i novinky. 10% sleva na vše vystavené platí i zde.
Těšíme se na vaši návštěvu a budeme moc rádi, když se s námi podělíte o první dojmy z proměny našich obou showroomů.
*Sleva platí v týdnu od 24.3. do 28.3.2025, nevztahuje se na knihy, umělecká díla, dárkové vouchery, údržbové sady, služby (doprava, montáž), kuchyně Vipp a značku Ethnicraft.