Přenosná svítidla

Světlo vždy a za každých okolností po ruce

Přenosná svítidla představují optimalizované řešení osvětlení na jakýchkoli místech. Mohou být napájena bezdrátovým nabíjením pomocí magnetických podložek, ale i za pomoci solárních panelů, nebo prostřednictvím USB kabelů. Vybírat lze ze svítidel určených výhradně k vnitřnímu užívání, resp. lze je vzít také na terasu či zahradu, ale je potřeba je chránit před vodou, vlhkostí a nepřízní počasí. K tomu lépe poslouží lampy určené také k venkovnímu užívání, které jsou opatřeny těsněním proti vodě i prachu a také mají speciální povrchovou úpravu. Některé jsou dokonce vybaveny úchyty, které umožňují jejich snadnou manipulaci i zavěšení v přírodě na strom či trám. Většina z nich disponuje integrovanými LED světelnými zdroji, které jsou vysoce energeticky efektivní, či několikastupňovými stmívači umožňující navolení intenzity svitu přesně dle aktuálních potřeb uživatele.

V naší nabídce můžete najít hned několik značek, které přenosná svítidla nabízí. Mezi nejnovější kousky určitě patří přenosná venkovní lampa Light No.1 od Houe. Nejen, že je plně voděodolná, ale navíc je doplněna i solární modul a závěsný úchyt. Samozřejmostí je také dlouhá výdrž svitu.

Naši nabídku jsme rozšířili i o další barevné varianty jedné z nejoblíbenějších interiérových přenosných lampiček Flowerpot VP9 od &Tradition. Není to ale pouze tento model, který u nás můžete nalézt. &Tradition má ve svém portfoliu také venkovní lampy Setago JH27Lucca SC51 či interiérové Raku SH8 nebo Como SC53.

Stálicí v sortimentu je jistě přenosná stolní lampa PC Portable od Hay pyšnící se nejen pestrou barevnou škálou, ale i voděodolným provedením s možností regulace svitu stmívačem.

Ve Stockist nyní můžete objevit i kouzlo nadčasové přenosné stolní lampy Obello od Gubi. Jednoduchost formy připomínající malou houbu tkví v ústy foukaném opálovém skle, které se při rozsvícení celé rozzáří a vyplní prostor nádherným svitem.

Toto je jen malá inspirace, kompletní přehled našeho přenosného sortimentu si můžete prohlédnout v kategorii PŘENOSNÁ SVÍTIDLA na e-shopu, ale i na našich showroomech.

Vytvořeno